kredyt na swoim


kalkulator kredytowy  mieszkania z dopłatami  doradztwo kredytowe

Pekao Bank Hipoteczny S.A.
Pekao BH
Pekao Bank Hipoteczny S.A.
Odziały Pekao Banku Hipotecznego przyjmuję wnioski na preferencyjne kredyty od: 2009-04-01
Tagi: Pekao Bank Hipoteczny rodzina na swoim
 

Pekao BH w programie Rodzina na swoim

Pekao Bank Hipoteczny powstał w 1998 roku w wyniku przekształcenia, HypoBank Polska S.A o nazwie Hypovereinsbank Bank Hipoteczny Spółka Akcyjna. 1 grudnia 1999 roku za zgodą Komisji Nadzoru Bankowego rozpoczął działalność, jako pierwszy specjalistyczny bank hipoteczny w Polsce.

W 2004 roku została zmieniona nazwa banku z Hypovereinsbank Bank Hipoteczny Spółka Akcyjna na BPH Bank Hipoteczny Spółka Akcyjna a po 4 latach dokonano kolejnej zmiany nazwy tym razem już na Pekao Bank Hipoteczny S.A.


Bank należy do międzynarodowej Grupy UniCredit, w Polsce wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Pekao. Centrala Pekao Banku Hipotecznego mieści się w Warszawie. Bank ma szeroko rozwiniętą sieć sprzedaży. W swojej bogatej ofercie posiada produkty zarówno dla osób fizycznych jak i dla firm.

Kredyt w ramach Programu Rodzina na swoim w Pekao Bank Hipoteczny jest prawdopodobnie najtańszym produktem na rynku kredytów mieszkaniowych. Skarb Państwa dopłaca do 50 % odsetek przez pierwsze 8 lat. Minimalna kwota, o jaką może ubiegać się kredytobiorca to 80.000 zł. Pekao Bank Hipoteczny finansuje do 80% wartości nieruchomości.

Spłata kredytu z przeznaczeniem na lokal mieszkalny na rynku pierwotnym lub wtórnym rozłożona może być maksymalnie do 30 lat. Spłata kredytu przeznaczonego na dom jednorodzinny wynosi do 32,5 roku. Dla przykładu przy kwocie kredytu w wysokości 250 tys. złotych oprocentowanie pożyczonych pieniędzy wynosi 0,27 %. Marża banku wynosi 1,45%. Oprocentowanie kredytu wynosi 5,69%. Kredyt udzielany jest w polskich złotych.

Oferta Pekao Banku Hipotecznego na tle innych banków jest godna rozważenia.
pomoc w uzyskaniu kredytu Rodzina na swoim