kredyt na swoim


kalkulator kredytowy  mieszkania z dopłatami  doradztwo kredytowe

Zielona Wyspa

Zielona Wyspa

Zielona Wyspa to chronione osiedle mieszkaniowe zlokalizowane na Krzykach, w sercu dzielnicy Gaj, na obszarze atrakcyjnie rozbudowanym przez deweloperów. Położenie pomiędzy ulicami Borowską, Świeradowską i Bardzką zapewnia doskonałą komunikację  oraz dostęp do bogatej sieci sklepów i usług z , których słynie Gaj. W bezpośredniej okolicy znajdują się centra handlowe np. Ferio Gaj, rekreacyjne (fitness, basen, Park Wodny, Lodowisko), tereny zielone: Park Skowroni. Oprócz licznych szkół i przedszkoli edukacyjny charakter dzielnicy nadają ośrodki naukowe: obiekty Akademii Medycznej i Uniwersytetu Ekonomicznego. Ich obecność sprawia, że Gaj jest idealną lokalizacją mieszkaniową dla kadry naukowej i studentów.

Wyróżniająca się architektura

Osiedle Zielona Wyspa to swoista enklawa wysmakowanej architektury i zieleni. Pięciopiętrowe budynki zakomponowane na planie prostokąta z dominantami w postaci trzech punktowców tworzą wewnętrzny zielony dziedziniec ze starannie zaprojektowaną zielenią, tarasami wyłożonymi płytkami terazzo i elementami drewnianymi typu dry-deck, z zacienioną pergolą i placem zabaw. Architekturę osiedla cechuje harmonia i elegancja formy, wyraźnie wyróżniająca się z pośród okolicznej zabudowy. Prestiż eksponują szlachetne materiały wykończeniowe, duże  przeszklenia, atrakcyjna elewacja w przyjaznych, spokojnych kolorach, oraz staranne wykończenie detalu architektonicznego.

Funkcjonalne układy mieszkań

Atutem Zielonej Wyspy są przemyślane i funkcjonalne układy mieszkań. Maksymalnie otwarte przestrzenie z odpowiednią ekspozycją światła dziennego  pozwalają na dużą elastyczność aranżacyjną i optymalne wykorzystanie wszystkich stref mieszkania. Wyposażone we wszystkie niezbędne instalacje wykonane w  nowoczesnych technologiach materiałowych, ze szczególnym naciskiem na  bogate okablowanie strukturalne z gniazdami sieci internetowej LAN, RTV i TVSAT w każdym pokoju,  instalacja wideodomofonowa i TV dozorowa (podgląd obrazu z wybranych kamer), interkom, zdalny odczyt liczników.

Nowoczesność w pełni
Budynki wykonane są w  technologii cegły ceramicznej  Porotherm. Standard wykończenia mieszkań należy do najwyższych w okolicy. Mieszkania wyposażone są w drzwi wejściowe z systemem antywłamaniowym, drzwi wewnętrzne w naturalnych okleinach, okna z nawietrznikami zaś balkony wyłożone elementami  typu dry-deck.

Bezpieczeństwo gwarantowane
Jako jedyne osiedle w tej lokalizacji Zielona Wyspa jest w pełni chroniona. Na system bezpieczeństwa składa się ogrodzenie, ochrona fizyczna, monitoring, interkom połączony z ochroną. Wejście na teren osiedla zaplanowano trzema niezależnymi bramami – dwoma od strony ul. Strońskiej i jednym od ul. Pilawskiej. Trzy niezależne wjazdy do garaży działki wyłączają ruch samochodowy z centralnej części osiedla co zapewnia bezpieczeństwo mieszkańców. Na terenie osiedla znajduje się również wydzielony naziemny parking z oznaczonymi miejscami postojowymi przeznaczonymi do wyłącznego użytku mieszkańców z osobnym wjazdem. Parking dla gości przewidziano poza strefą osiedla.

Doskonały wybór
Funkcjonalność mieszkań, odpowiednie doświetlenie światłem dziennym oraz widok na wewnętrzny zielony dziedziniec sprawia, że osiedle „Zielona Wyspa” jest doskonałym lokum dla młodych małżeństw oraz dla osób związanych z dzielnicą Gaj, a pragnących zmienić swój status mieszkaniowy. Jest to najlepsza pod względem jakości i standardu inwestycja w tej dzielnicy. Studenci znajdą dla siebie  małe i wygodne mieszkania w pobliżu swoich uczelni. Atrakcyjna architektura i lokalizacja nie pozostanie również obojętna dla inwestorów,  którzy lokują kapitał celem dalszego wynajmu (UE, AM, szpital wojskowy).


opis inwestycji:
Metraż mieszkań:  35-92 m2
Liczba pokoi:  1-4
Termin oddania:  gotowe
Ceny:  od 6290 zł / m2 brutto
Deweloper:  Archicom
galeria zdjęć:
       
lokalizacja:
Województwo:  dolnośląskie
Miejscowość:  Wrocław
Dzielnica:  Krzyki - Gaj
Ulica:  Strońska
mapa:
pomoc w uzyskaniu kredytu Rodzina na swoim