kredyt na swoim


kalkulator kredytowy  mieszkania z dopłatami  doradztwo kredytowe

Wiślany Zakątek

Wiślany Zakątek

Inwestycja położona jest w najbardziej malowniczej dzielnicy Warszawy, która swoją nazwę przyjęła od łąk kwitnących białymi kwiatami – Białołęce. Wśród zieleni łąk i wieloletnich drzew, zaprojektowano dom o niewysokiej zabudowie świetnie wkomponowany w teren. Od północy rozciągają się tereny zielone. Od północnego wschodu przebiega ul. Majolikowa.

W bliskiej okolicy leży Zalew Zegrzyński, pole golfowe w Naterkach i zaledwie 150 m od inwestycji rozciąga się lasek Tarchomiński. W okolicy ok. pół kilometra znajdują się 2 przedszkola i szkoła, podręczny sklep spożywczy nasi mieszkańcy będą mieli obok domu.

Bliskość rozległych terenów zielonych daje możliwość aktywnego wypoczynku i rekreacji. Idealna propozycja dla ludzi ceniących spokój i możliwość wypoczynku po godzinach pracy i w weekendy.

W budynku jest do wyboru 84 przestronnych, wygodnych i ustawnych mieszkań o powierzchni od 33,6 do 98,6 m kw. z balkonami i tarasami. Każda klatka schodowa jest wyposażona w windę. Każde mieszkanie może być zaaranżowane według własnego pomysłu.

Kameralny dziedziniec wewnętrzny, zieleń, ławki parkowe oraz całodobowa ochrona obiektu zapewnią mieszkańcom spokój, bezpieczeństwo i miłą atmosferę.


opis inwestycji:
Metraż mieszkań:  51-81 m2
Liczba pokoi:  1-3
Termin oddania:  gotowe
Ceny:  od 5500 zł / m2 brutto
Deweloper:  Yuniversal Podlaski
lokalizacja:
Województwo:  mazowieckie
Miejscowość:  Warszawa
Dzielnica:  Białołęka
Ulica:  Majolikowa 27
mapa:
pomoc w uzyskaniu kredytu Rodzina na swoim