kredyt na swoim


kalkulator kredytowy  mieszkania z dopłatami  doradztwo kredytowe

Sun Tower

Sun Tower

Sun Tower położony jest na terenie jednej z najstarszych dzielnic Łodzi - Bałut – ta wyjątkowa lokalizacja oznacza piękne, zielone otoczenie, przy jednoczesnej bliskości sieci łatwych powiązań komunikacyjnych z całym miastem. W odległości kilkudziesięciu metrów znajduje się wiele linii tramwajowych i autobusowych.

Odpoczynek i relaks zapewni bezpośrednie sąsiedztwo Skweru Gdańskiego – jednego z łódzkich parków oraz Pływalni Promienistych z odkrytym basenem. W pobliżu są przedszkola, szkoły, poczta, banki, kościół, przychodnia zdrowia, oraz wiele punktów handlowych.

Sun Tower łączy w sobie awangardową, nowoczesną formę, z wygodą funkcjonalnych rozwiązań. Elegancka architektura XIV kondygnacyjnego budynku, jasna elewacja w ciepłych, naturalnych kolorach, okna w kolorze ciemnego drewna nadają budynkowi niepowtarzalny charakter. Elementy fasady z kamienia naturalnego, eleganckie ogrodzenie i oświetlenie terenu, panoramiczna winda, która umożliwi podziwianie widoku na pobliski park, szykownie urządzona recepcja, wysoki standard wykończenia klatek schodowych. Do tego całodobowa ochrona i rozbudowany system zabezpieczeń.

Sun Tower został zaprojektowany tak, aby spełnić różnorodne oczekiwania naszych Klientów. Do wyboru jest 47 mieszkań 2, 3 i 4 - pokojowych dostępnych w metrażach od 47 m2 do 280 m2. Wszystkie zostały zaprojektowane tak, by zapewnić ich maksymalne doświetlenie. Na kondygnacjach na planie koła, duże powierzchnie przeszkleń zapewnią poczucie wolności oraz wspaniałą swobodę przestrzeni. Do tego dla wszystkich najwyższej klasy wideofony oraz drzwi antywłamaniowe z zainstalowanym systemem D-Code.


opis inwestycji:
Metraż mieszkań:  47-280 m2
Liczba pokoi:  2-4
Termin oddania:  grudzień 2009
Ceny:  od 5300 zł / m2 brutto
Deweloper:  Real Development
galeria zdjęć:
       
lokalizacja:
Województwo:  łódzkie
Miejscowość:  Łódź
Dzielnica:  Bałuty
Ulica:  Organizacji WIN 67/83
mapa:
pomoc w uzyskaniu kredytu Rodzina na swoim