kredyt na swoim


kalkulator kredytowy  mieszkania z dopłatami  doradztwo kredytowe

Skalna - Jaśkowicka

Skalna - Jaśkowicka

Nowo budowane osiedle domów wielorodzinnych położone będzie w Tychach przy ul. Skalnej - Jaśkowickiej. Dwa kameralne, pięciokondygnacyjne budynki położone będą w kameralnym, cichym miejscu z pełną infrastrukturą. Położenie to pozwala na dogodny dojazd do centrum Tychów środkami komunikacji miejskiej oraz zapewnia szybki i wygodny wyjazd w kierunku Katowic czy Bielska Białej.

Mieszkania o charakterze apartamentowym zbudowane zostaną z wysokiej jakości materiałów, o wysokim standardzie wykończenia o powierzchni od 41 do 136 m2. Mieszkania będą posiadać okna o wysokości 2,4 m, obszerne balkony, tarasy, ogrody przydomowe skierowane na południową i zachodnią stronę czyniąc je dobrze doświetlonymi, umożliwiając w pełni wykorzystanie sprzyjających warunków atmosferycznych. Windy wewnątrz budynków od poziomu garaży (-1). Podziemne miejsca parkingowe oraz pomieszczenia typu piwnica.

Teren wokół osiedla będzie zagospodarowany, ogrodzony, monitorowany dając poczucie stabilności, bezpieczeństwa i komfortu.


opis inwestycji:
Metraż mieszkań:  38-88 m2
Liczba pokoi:  2-4
Termin oddania:  I kw. 2010
Ceny:  od 3600 zł / m2 brutto
Deweloper:  PB Feniks
galeria zdjęć:
       
lokalizacja:
Województwo:  śląskie
Miejscowość:  Tychy
Dzielnica:  Żwaków
Ulica:  Skalna - Jaśkowicka
mapa:
pomoc w uzyskaniu kredytu Rodzina na swoim