kredyt na swoim


kalkulator kredytowy  mieszkania z dopłatami  doradztwo kredytowe

Osiedle Zawiszy

Osiedle Zawiszy

Zabudowę osiedla będą stanowiły budynki mieszkalne wysokości od czterech do piętnastu kondygnacji z mieszkaniami o podwyższonym standardzie. Osiedle będzie posiadało dobre powiązania komunikacyjne z centrum miasta oraz dogodny dojazd do projektowanej drogi S19.

Osiedle Zawiszy to oferta komfortowych mieszkań w najchętniej kupowanych metrażach i rozkładach. Zagospodarowanie terenu, punkty handlowe i usługowe, oraz jakość wykończenia lokali i części wspólnych zapewnią wysoki komfort życia wszystkich mieszkańców.

Budynki wykonane będą na podstawie nowoczesnego i funkcjonalnego projektu. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji podziemne garaże oraz parkingi na zewnątrz budynków. Dla wygody lokatorów zaprojektowano komfortowe, cichobieżne windy, łączące wszystkie kondygnacje budynku.

Bezpieczeństo mieszkańców zostanie zapewnione całodobowym monitoringiem oraz poprzez ogrodzenie kolejnych etapów inwestycji. Możliwość aktywnego wypoczynku zapewnią zarówno obiekty rekreacyjne, jak i ścieżki piesze i rowerowe wkomponowane w architekturę osiedla. Dla najmłodszych mieszkańców zaprojektowano place zabaw.


opis inwestycji:
Metraż mieszkań:  32-122 m2
Liczba pokoi:  1-5
Termin oddania:  08.2010 (I etap)
Ceny:  od 3800 zł / m2 brutto
Deweloper:  Developres
galeria zdjęć:
       
lokalizacja:
Województwo:  podkarpackie
Miejscowość:  Rzeszów
Dzielnica:  Staroniwa
Ulica:  Zawiszy
mapa:
pomoc w uzyskaniu kredytu Rodzina na swoim