kredyt na swoim


kalkulator kredytowy  mieszkania z dopłatami  doradztwo kredytowe

Osiedle Tęczowe

Osiedle Tęczowe

Inwestycja znajduje się w dzielnicy Włochy w rejonie ulic Gryczanej, Szczęsnej i Techników na terenie dawnej fabryki Plasomat. Projekt przewiduje zespół budynków wielorodzinnych 4-kondygnacyjnych po 22 mieszkania w jednym, z garażem podziemnym i windą.

Budynki zaprojektowano w charakterze podmiejskiej zabudowy willowej, uwzględniając ich architekturę oraz niewielką liczbę lokali w jednym budynku. Wszystkie mieszkania mają balkony lub tarasy, a te na parterze prywatne ogródki. W budynku znajduje się holl wejściowy, winda z poziomu garażu i schody budynki przystosowane są dla osób niepełnosprawnych.

Kolorystka osiedla utrzymana jest w jasnych barwach beżu i bieli z elementami czerwieni. Całe osiedle będzie ogrodzone. Przewidywanytermin realizacji I etapu to III kwartał 2010 r. Teren osiedla to ponad 5h powierzchni, ale o małej intensywności zabudowy, co pozwoliło na wydzielenie dużej części terenów pod rekreację dla mieszkańców osiedla. W okolicy dominuje zabudowa niska, jednorodzinna, jest zielono cicho i spokojnie.

W pobliżu znajduje się park i staw Koziorożca, gdzie można odpocząć, zakupy zrobić w centrum Reduta, Blue City, Faktory, oraz z łatwością dojechać do centrum Warszawy (liczne autobusy, kolej WKD).

W I etapie zaprojektowano 220 mieszkań o różnej powierzchni:

  • 70 mieszkań 1-pokojowych o pow. od 31,14 m2 do 33,98 m2
  • 70 mieszkań 2-pokojowych o pow. od 35,92 m2 do 60,5 m2
  • 80 mieszkań 3-pokojowych o pow. od 60,78 m2 do 78,15 m2

opis inwestycji:
Metraż mieszkań:  31-78 m2
Liczba pokoi:  1-3
Termin oddania:  III kw. 2010
Ceny:  od 6500 zł / m2 brutto
Deweloper:  Dolcan
galeria zdjęć:
       
lokalizacja:
Województwo:  mazowieckie
Miejscowość:  Warszawa
Dzielnica:  Włochy
Ulica:  Gryczana
mapa:
pomoc w uzyskaniu kredytu Rodzina na swoim