kredyt na swoim


kalkulator kredytowy  mieszkania z dopłatami  doradztwo kredytowe

Osiedle Przylesie

Osiedle Przylesie

Inwestycja "Osiedle Przylesie" jest zlokalizowana w spokojnej i cichej dzielnicy Opola – miasta charakteryzującego się niepowtarzalną atmosferą.  Do długich spacerów zachęcają alejki wzdłuż nadodrzańskich wałów, którymi można dojść do najpiękniejszego opolskiego parku na Wyspie Bolko. Tam też znajduje się Opolski Ogród Zoologiczny, oaza spokoju i relaksu w centrum miasta, z blisko 80 letnią historią. W pobliżu osiedla znajduje się Muzeum Wsi Opolskiej, jedyne muzeum na wolnym powietrzu w województwie opolskim i jedno z czterech tego typu, położnych w historycznych granicach Śląska.

W sąsiedztwie "Osiedla Przylesie" znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoły średnie, kościół oraz sklepy spożywcze. Wkrótce w pobliżu zostanie otwarte największe centrum handlowe na Opolszczyźnie – Karolinka.

"Osiedle Przylesie" to chroniony całą dobę, monitorowany, w całości ogrodzony, kompleks 176 mieszkań, położony w Opolu przy ul. 10 Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej  (boczna ul. Domańskiego). Układ urbanistyczny osiedla podkreśla wewnętrzną aranżację przestrzeni zielonych, tak potrzebnych na obszarach miejskich. Architekturę osiedla charakteryzuje harmonia i elegancja formy, którą dodatkowo eksponują szlachetne materiały wykończeniowe. Na szczególną uwagę zasługują tu duże tarasy i balkony pozwalające na przeniesienie funkcji mieszkalnej z zamkniętych części mieszkań na zewnątrz. Funkcjonalność mieszkań zadowoli nawet najwybredniejszych klientów. Przemyślane rozwiązania, elastyczność aranżacji  i odpowiednia ekspozycja światła dziennego to atuty każdego mieszkania. Wszystkie lokale mieszkalne będą wyposażone  w nowoczesne rozwiązania teleinformatyczne oraz sieć kablową. Pod każdym budynkiem zaprojektowano garaż podziemny z miejscami parkingowymi . Na terenie osiedla zaplanowano ponadto 138 miejsc postojowych (parkingowych) dla mieszkańców, a wzdłuż ul. 10 Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej, przed wjazdem na osiedle 12 miejsc postojowych dla gości.


opis inwestycji:
Metraż mieszkań:  36-65 m2
Liczba pokoi:  1-3
Termin oddania:  II kw. 2009
Ceny:  od 4269 zł / m2 brutto
Deweloper:  GANT Development
galeria zdjęć:
       
lokalizacja:
Województwo:  opolskie
Miejscowość:  Opole
Dzielnica:  Półwieś
Ulica:  10 Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej
mapa:
pomoc w uzyskaniu kredytu Rodzina na swoim