kredyt na swoim


kalkulator kredytowy  mieszkania z dopłatami  doradztwo kredytowe

Osiedle Grabskiego

Osiedle Grabskiego

Osiedle Grabskiego w Lublinie położone w pobliżu centrum Felicity, obejmuje zespół mieszkaniowy o zmiennej wysokości 4, 6 i 8 kondygnacji nadziemnych z windami, samodzielny budynek usługowy od strony ul. Witosa oraz jednokondygnacyjny garaż podziemny.

Budynki usytuowane są na planie kwadratu tworzącym wewnętrzne, zielone patio, w którym została zaprojektowana część rekreacyjno-wypoczynkowa dla mieszkańców. W centralnym miejscu znajduje się plac zabaw dla dzieci.

Mieszkania w parterze posiadają prywatne przestrzenie - ogródki, a pozostałe obszerne balkony i trasy. Od południa i zachodu przewidziano zieleń wysoką, pełniącą funkcję naturalnej bariery oddzielającej kompleks budynków od sąsiadującej zabudowy wielorodzinnej. Osiedle przystosowane dla osób niepełnosprawnych.Mamy nadzieje, iż dogodna lokalizacja naszego osiedla, ładna architektura oraz dobre połączenia komunikacyjne (autobusy linii 14 i 55) zarówno z centrum Lublina jak i lubelskimi uczelniami, przyniesie Państwu zadowolenie i radość z zakupionego na tym osiedlu mieszkania.


opis inwestycji:
Metraż mieszkań:  39-111 m2
Liczba pokoi:  1-5
Termin oddania:  wrzesień 2009
Ceny:  od 4226 zł / m2 brutto
Deweloper:  Dolcan
galeria zdjęć:
       
lokalizacja:
Województwo:  lubelskie
Miejscowość:  Lublin
Dzielnica:  Bronowice
Ulica:  Grabskiego
mapa:
pomoc w uzyskaniu kredytu Rodzina na swoim