kredyt na swoim


kalkulator kredytowy  mieszkania z dopłatami  doradztwo kredytowe

Osiedle Cztery Pory Roku - mieszkania

Osiedle Cztery Pory Roku - mieszkania

Osiedle Cztery Pory Roku położone jest w malowniczym otoczeniu łąk i zagajników, w bezpośrednim sąsiedztwie znajdujących się pod ochroną źródlisk Potoku Maćkowy. Okolica sprzyja spędzaniu wolnego czasu na świeżym powietrzu: wędrówkom pieszym i rowerowym (ścieżki rowerowe).

Wygodny dojazd na osiedle nową asfaltową drogą oraz dwie linie autobusowe (213 i 113) zapewniają dobrą komunikację z centrum miasta. W niedużej odległości znajduje się szkoła podstawowa wraz z gimnazjum. Brak ruchliwych i przelotowych ulic, obecność boiska i placu zabaw czynią osiedle miejscem przyjaznym dzieciom.

Cztery Pory Roku charakteryzuje niska estetyczna zabudowa oraz zróżnicowana lecz harmonijna i stonowana kolorystyka budynków. W dobrze zaplanowanej i przemyślanej koncepcji osiedla przewidziano zachowanie dużych odległości między budynkami a także oddzielenie zabudowy jednorodzinnej od budynków wielorodzinnych. Na bieżąco wykonywana jest mała architektura: asfaltowe ulice, chodniki, ścieżki rowerowe, oświetlenie, miejsca parkingowe, zieleń a w perspektywie również kameralne place zabaw.


opis inwestycji:
Metraż mieszkań:  31-51 m2
Liczba pokoi:  1-2
Termin oddania:  III kw. 2009
Ceny:  od 4600 zł / m2 brutto
Deweloper:  Hanza
galeria zdjęć:
       
lokalizacja:
Województwo:  pomorskie
Miejscowość:  Gdańsk
Dzielnica:  Łostowice Płd
Ulica:  Olimpijska
mapa:
pomoc w uzyskaniu kredytu Rodzina na swoim