kredyt na swoim


kalkulator kredytowy  mieszkania z dopłatami  doradztwo kredytowe

Mieszkania z Widokiem

Mieszkania z Widokiem

Budynek Widok przy ul. Bandurskiego stanowi unikalną ofertę. O wyjątkowości Budynku Widok świadczyć będą między innymi unikalne walory widokowe uzyskane dzięki lokalizacji na Wzgórzach Warszewskich oraz jego blisko 55-metrowa wysokość. Dzięki bryle budynku o zróżnicowanej wysokości, z większości mieszkań, oglądać będzie można wspaniałe, rozległe panoramy Szczecina i okolic.

Budynek Widok został zaprojektowany jako nowoczesny obiekt, który wraz z sąsiednimi zabudowaniami i istniejącą zielenią współtworzyć będzie harmonijny obszar miejski. Jego atrakcyjna architektura nawiązuje w swojej stylistyce do morskiego charakteru Szczecina. Z punktu widzenia kompozycji przestrzennej Budynek Widok jest przykładem wprowadzania nowej i atrakcyjnej formy zagospodarowania terenu. Niewątpliwie znacząco poprawi wizerunek i prestiż tej części miasta. Dodatkowo w budynku znajdować się będzie część handlowo-usługowa, która stwarza szanse na uzupełnienie dzielnicy o brakujące usługi poziomu ponad-podstawowego (m.in. usługi zdrowia, oświaty oraz rekreacyjno-sportowe).

Budynek Widok cechować będą najwyższe standardy jakościowe i funkcjonalne. Swoim mieszkańcom zapewni poczucie pełnego komfortu i bezpieczeństwa. Budynek będzie monitorowany i strzeżony. W obydwu klatkach schodowych znajdować się będą portiernie (całodobowa ochrona fizyczna) połączone domofonem z każdym mieszkaniem oraz szybkobieżne windy osobowe (umożliwiające dostęp do każdego mieszkania również osobom niepełnosprawnym). Atrakcyjny układ poszczególnych mieszkań, wysoki standard wykończenia budynku przy użyciu starannie dobranych nowoczesnych materiałów, dopełnia całości wizerunku inwestycji.


opis inwestycji:
Metraż mieszkań:  34-67 m2
Liczba pokoi:  1-3
Termin oddania:  II kw. 2009
Ceny:  od 4698 zł / m2 brutto
Deweloper:  Widok
galeria zdjęć:
       
lokalizacja:
Województwo:  zachodniopomorskie
Miejscowość:  Szczecin
Dzielnica:  Północ
Ulica:  Bandurskiego 96
mapa:
pomoc w uzyskaniu kredytu Rodzina na swoim