kredyt na swoim


kalkulator kredytowy  mieszkania z dopłatami  doradztwo kredytowe

Dom Pod Akacjami

Dom Pod Akacjami

Dom Pod Akacjami został zaprojektowany jako zamknięty zespół mieszkaniowy z podziemnymi miejscami postojowymi oraz z wewnętrznym terenem zielonym.

Ciekawa bryła budynku i nowoczesna architektura mieszkań w połączeniu ze spokojną okolicą, a jednocześnie w pobliżu jednej z głównych arterii miasta stwarza idealne warunki do zamieszkania zarówno dla ludzi ceniących spokój i wypoczynek jak i aktywnie pracujących i lubiących spełniać czas wolny w centrum miasta.

Dom Pod Akacjami to czterokondygnacyjny budynek mieszkalny z 28 komfortowymi mieszkaniami. Miejsca parkingowe znajdują się w garażu podziemnym oraz w wydzielonym sektorze na terenie obiektu.

Bryła budynku została zaprojektowana zgodnie z obecnymi trendami w architekturze oraz oczekiwaniami nabywców; nowocześnie i elegancko.

Komfortowe, funkcjonalne mieszkania będą wyposażone we wszystkie media miejskie (CO, wod-kan) jak również w instalacje telefoniczną, wideofonową oraz telewizji kablowej i internetu (linia światłowodowa). Zaprojektowane mieszkania mają powierzchnię od 38 do 142 m2.

W większości są to dwu i trzy pokojowe mieszkania, ale również oferujemy jedno i czteropokojowe dające możliwość wszechstronnej aranżacji wnętrz, a także wyjątkową możliwość łączenia dwóch lub więcej lokali w jeden duży apartament.

Duże indywidualne balkony i tarasy oraz szerokie podwójne drzwi balkonowe zapewniają widne i nasłonecznione mieszkania.

Analiza potrzeb nowych nabywców spowodowała, że w projekcie uwzględniliono dodatkowe pomieszczenia w częściach wspólnych budynku, takie jak: pomieszczenia na rowery czy wózki dziecięce.

W dzisiejszych czasach otoczenie w dużej mierze warunkuje poziom życia, w związku z tym wiele uwagi przy inwestycji poświęcono estetyce i bezpieczeństwu otoczenia. Mieszkańcy będą mieli zapewnione ogrodzenie i oświetlenie terenu, monitoring, wyłożone kostką ścieżki i podjazdy, plac zabaw dla dzieci oraz teren zielony z nasadzeniami i bogatym starodrzewem.


opis inwestycji:
Metraż mieszkań:  38-110 m2
Liczba pokoi:  1-5
Termin oddania:  Gotowe
Ceny:  od 4850 zł / m2 brutto
Deweloper:  Pod Akacjami Nowicki i Puzder S.J.
Biuro sprzedaży: 
Łódź, ul. Sienkiewicza 55

tel. 42 630 22 00

tel. 660 344 705

galeria zdjęć:
       
lokalizacja:
Województwo:  łódzkie
Miejscowość:  Łódź
Dzielnica:  Bałuty (Radogoszcz)
Ulica:  Motylowa 11a
mapa:

pomoc w uzyskaniu kredytu Rodzina na swoim