kredyt na swoim


kalkulator kredytowy  mieszkania z dopłatami  doradztwo kredytowe

Cztery Pory Roku

Cztery Pory Roku

Osiedle Cztery Pory Roku to zalążek nowej dzielnicy Wrocławia, które wyrasta w południowej części Krzyków, najbardziej cenionej, lubianej i spokojnej części miasta. Budowane od podstaw, w nowoczesnych technologiach, z naturalnych materiałów charakteryzuje się spójną architekturą, przemyślanym  założeniem architektonicznym oraz starannym zagospodarowaniem przestrzennym.

Lokalizacja przyszłości
Doskonała lokalizacja osiedla Cztery Pory roku – Krzyki Jagodno łączy w sobie dwa podstawowe, ważne dla mieszkańców atuty. Położenie w zacisznym otoczeniu, z dala od zgiełku miasta zapewnia spokój i harmonię, z drugiej strony dobre skomunikowanie z centrum miasta (10 min do dworca PKP), intensywnie rozwijająca się sieć drogowa (w przyszłości linia tramwajowa) oraz sprawny dostęp do centrów handlowych ułatwia codzienne funkcjonowanie, a w weekendy przyspiesza wyjazd na wycieczki w kierunku Ślęży i Karkonoszy.

Moje miejsce na ziemi
Osoby, dla których ważne jest bezpieczeństwo i komfort docenią kameralny charakter niskich, trzykondygnacyjnych budynków o ciekawej architekturze i funkcjonalnych układach mieszkań. Harmonia i ład architektoniczny podkreślają niepowtarzalny klimat osiedla. Odpowiednie odległości między budynkami, duża ilość stref zieleni, szerokie ciągi komunikacyjne oraz niewielka ilość mieszkań w poszczególnych klatkach zapewnia to, co najistotniejsze – prywatność.

Tu żyje się ciekawie
Na czterech fazach inwestycji znajduje się łącznie 1200 lokali. Zamieszkują je głównie młode rodziny, które chętnie nawiązują relacje towarzyskie. Dla nich zostały stworzone miejsca spotkań sąsiedzkich: przestronne dziedzińce i place zabaw, przestrzeń do grillowania, kawiarnie, mini-kluby. Amatorzy ruchu w wolnym czasie mogą wybrać sale fitness lub wielofunkcyjne boisko.

Przestrzeń, która inspiruje
Jedno, dwu, trzy i  czteropokojowe mieszkania są słoneczne i przestronne. Klarowne podziały i inteligentny rozkład przestrzeni zapewniają funkcjonalność i pozostawiają szerokie pole do indywidualnych aranżacji. Staranne wykonanie oraz wysoka jakość materiałów wykończeniowych, zarówno mieszkań jak i stref wspólnych, podkreślają prestiż i podnoszą wartość inwestycyjną nieruchomości.

Bezpieczeństwo i nowoczesne technologie

Na wieloelementowy system ochrony składa się: portiernia, ogrodzenie, monitoring, całodobowa ochrona, system obrotowych kamer z podglądem na liczne strefy osiedla: wjazdy, wejścia, garaże podziemie, place zabaw. Równocześnie mieszkańcy osiedla będą mieli możliwość podglądu obrazu z wybranych kamer poprzez sieć LAN i przeglądarkę Internetową. Istnieje możliwość zainstalowania indywidualnego system instalacji alarmowej i przeciwpożarowej w mieszkaniu, który może zostać podłączony do systemu monitorowania w pomieszczeniu ochrony.

Komfort użytkowania zapewni również łatwy dostęp do Internetu i telewizji satelitarnej (gniazda internetowe, RTV i RTV SAT w każdym pokoju) oraz zdalny odczyt liczników.


opis inwestycji:
Metraż mieszkań:  33-90 m2
Liczba pokoi:  1-4
Termin oddania:  gotowe, etap III - X.2009
Ceny:  od 5850 zł / m2 brutto
Deweloper:  Archicom
galeria zdjęć:
       
lokalizacja:
Województwo:  dolnośląskie
Miejscowość:  Wrocław
Dzielnica:  Krzyki - Jagodno
Ulica:  Vivaldiego/Wagnera
mapa:
pomoc w uzyskaniu kredytu Rodzina na swoim