kredyt na swoim


kalkulator kredytowy  mieszkania z dopłatami  doradztwo kredytowe

MultiBank S.A. (BRE Bank)
Multibank
MultiBank S.A. (BRE Bank)
Przyjmowanie wniosków o kredyt w programie Rodzina na swoim Multibank rozpoczął: 2010-01-07
Tagi: dopłaty do kredytów w Multibanku
 

Multibank w programie Rodzina na swoim

MultiBank powstał w 2001 roku, jako detaliczna część BRE Banku. MultiBank posiada 130 placówek. Bank bardzo szybko się rozwinął. Obecnie jest jedną z największych i najnowocześniejszych placówek w Polsce.

Otrzymał w przeciągu 9 lat wiele prestiżowych nagród, m.in. zajął pierwsze miejsce w rankingu Przyjazny Bank Newsweeka oraz otrzymał Złoty Laur Klienta.


Oferta MultiBanku skierowana jest zarówno dla wymagających klientów indywidualnych, jak i dla firm, w tym również ogólnie mówiąc – dla biznesu. MultiBank ma ofertę dla każdego w zależności od potrzeb. W przyszłości dla klienta bank będzie oferował również specjalną ofertę pod nazwą Inteligentny Kredyt Hipoteczny, który zamierza połączyć walory wybranych produktów bankowych w jedną spójną całość.

Preferencyjny kredyt Rodzina na swoim w MultiBank to oferta z przeznaczeniem dla młodych małżeństw i osób samotnie wychowujących, co najmniej jedno dziecko do lat 25. Dopłaty do odsetek w wysokości 50% przez pierwsze 8 lat pokrywa rząd.

Kredytu w ramach dopłat rządowych bank udziela maksymalnie na 40 lat, finansując tym samym110 % wartości nieruchomości. Bank nie wymaga wkładu własnego.

Oprocentowanie wynosi 7,37%. Bank nie pobiera dodatkowych opłat za rozpatrzenie wniosku kredytowego. Prowizja za udzielenie kredytu wynosi od 0-4%. Minimalna kwota, o jaką może ubiegać się to 80.000 zł. Kredyt udzielany jest w polskiej walucie. Spłata kredytu może być w ratach równych lub malejących.

Dodatkowo bank oferuje Pakiet Bezpieczna Spłata, który gwarantuje spłatę do 12 rat w razie nieszczęśliwego wypadku lub pobytu w szpitalu. Kredytobiorca ma możliwość automatycznego otrzymania karty kredytowej.
pomoc w uzyskaniu kredytu Rodzina na swoim