kredyt na swoim


kalkulator kredytowy  mieszkania z dopłatami  doradztwo kredytowe

Bank Millenium S.A.
Millenium Bank
Bank Millenium S.A.
Każdy zainteresowany może wnioskować o kredyt z dopłatą w Banku Millennium od: 2010-02-26
Tagi: kredyty z dopłatą Millenium Bank
 

Millenium Bank w programie Rodzina na swoim

Bank Millennium powstał w 1989 roku. Od początku działalności jest to bank prywatny. W 1992 roku Bank Millennium pierwszy raz był notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych.

W 1997 roku Bank Millennium połączył się z Bankiem Gdańskim SA i przyjął nazwę BIG Bank GDAŃSKI SA. W 1998 roku uruchomiona została najnowocześniejsza sieć do obsługi klientów indywidualnych – Millennium. W 2003 roku nastąpiła zmiana nazwy z BIG Bank GDAŃSKI SA na Bank Millennium SA.


Trzy lata później nastąpiła zmiana wizerunku Banku i przyjęto identyfikację wizualnej strategicznego Banku – Banco Comercial Portugues. Obecnie Bank Millennium jest jedną z największych instytucji finansowych w kraju.

Posiada szeroko rozbudowaną sieć oddziałów. Bank Millennium wyposażony jest w nowoczesne kanały elektroniczne. Bank ma szeroką gamę produktów finansowych zarówno uniwersalnych jak i linie biznesowe.

Bank Millennium dla klientów, którzy chcieliby skorzystać z dopłat do kredytu zaproponował niewątpliwie jedną z tańszych ofert na rynku. Dodatkowo w ramach dopłat rządowych Rodzina na swoim Millenium, przez pierwsze 8 lat państwo finansuje 50% odsetek.

Millennium Bank finansuje 100 % wartości nieruchomości. Okres spłaty kredytu przewidziany jest maksymalnie do 35 lat. Prowizja za udzielenie kredytu wynosi 1%. Marża Banku millennium wynosi od 1,8 %. Kredyt jest udzielany w polskiej walucie.

Autem kredytu w ramach dopłat Skarbu Państwa oferowanego przez Bank Millennium jest niska rata kredytu i niższe odsetki dzięki dopłatom z Banku Gospodarstwa Krajowego. Opłata za wycenę nieruchomości nie jest wymagana, jednak w razie potrzeby może być skredytowana.

Atrakcyjne ubezpieczenie i specjalny pakiet produktów detalicznych to niewątpliwy atut tej oferty.
pomoc w uzyskaniu kredytu Rodzina na swoim