kredyt na swoim


kalkulator kredytowy  mieszkania z dopłatami  doradztwo kredytowe

mBank Bank Internetowy BRE
mBank
mBank Bank Internetowy BRE
Oferta kredytowa programu Rodzina na swoim dostępna jest w mBanku od: 2010-03-26
Tagi: mbank rodzina na swoim, dopłaty w mBanku
 

mBank w programie Rodzina na swoim

26 listopada 2000 roku powstał pierwszy bank internetowy w Polsce o nazwie mBank. W 2001 roku została uruchomiona pierwsza Cyber Cafe. Rok później otwarto pierwsze Centrum Kredytowe mBanku, które obecnie nosi nazwę Centrum Finansowego.

W 2004 po raz pierwszy bank wyszedł z propozycją kredytu gotówkowego dla swoich klientów, a rok później powiększono ofertę o usługi maklerskie. W 2006 roku powstała bankowa telefonia komórkowa.


W 2007 kolejno rozszerzono działalność o ubezpieczenia samochodowe. W latach kolejnych powstawały nowe placówki za granicą w Czechach, na Słowacji, w Londynie. Z biegiem lat bank cały czas rozszerzał swoją działalność o kolejne produkty w postaci lokat, nowych kart kredytowych i debetowych.

Bank swoim klientom umożliwił wypłatę gotówki we wszystkich bankomatach w kraju, bez limitów i prowizji, oczywiście po wcześniejszej aktywacji tej usługi. Klienci, którzy nie skorzystają z tej usługi nadal będą mieli możliwość darmowych wypłat gotówki z 4,3 tys. bankomatów, które należą do sieci Euronet, Cash4You, eCard i BZ WBK.

Oferta kredytu Rodzina na swoim w mBanku

mBank dla swoich przyszłych klientów przygotował również ofertę w programie Rodzina nas swoim. mBank finansuje 110% wartości nieruchomości. Pod tym względem jest to jedna z atrakcyjniejszych ofert na rynku.

Minimalna kwota, o jaką może ubiegać się kredytobiorca sięga rzędu 80.100 zł. Maksymalny przewidziany okres kredytowania to 45 lat. Bank nie wymaga wniesienia wkładu własnego. mBank nie pobiera również prowizji za udzielenie kredytu.

Podstawowa marża kredytowa to 2%. Na podstawie marzy obliczana jest rata kredytowa. Połowa, czyli 50 % odsetek pokrywana jest przez Skarb Państwa, przez pierwsze 8 lat.

Dodatkowo kredytobiorca może skorzystać z ubezpieczenia na życie, przez pierwsze dwa lata płacąc 1,5 % od stanu zadłużenia, po tym czasie jest to już tylko 0,002%. Dzięki tej możliwości na wypadek śmierci kredytobiorcy, kredyt w mBanku zostanie całkowicie spłacony. Oprócz tego bank oferuje ubezpieczenie Pewna Spłata w wysokości 7% miesięcznie, gwarantując tym samym spłatę do 12 rat kredytowych na wypadek choroby i pobytu w szpitalu. Klienci, korzystający k kredytu z dopłatami mogą również korzystać z karty płatniczej do wyboru debetowej lub kredytowej z minimalną wysokością transakcji 2000 zł na kwartał.
pomoc w uzyskaniu kredytu Rodzina na swoim