kredyt na swoim


kalkulator kredytowy  mieszkania z dopłatami  doradztwo kredytowe

Lukas Bank S.A.
Lukas Bank
Lukas Bank S.A.
Wnioski o kredyt z dopłatami Skarbu Państwa w Lukas Banku przyjmowane są od: 2009-11-16
Tagi: kredyt z dopłatą Lukas Bank
 

Lukas Bank w programie Rodzina na swoim

W 1991 powstał Bank Świętokrzyski S.A. z siedzibą w Kielcach, decyzją Prezesa Narodowego Banku Polskiego i powstała firma Lukas Sp. z o.o. W maju 1992 roku firma otworzyła we Wrocławiu dział zajmujący się sprzedaż ratalną. Kolejno powstawały w kraju nowe oddziały.

Dwa lata później sprzedaż ratalną przeniesiono do firmy S.L. Spółka Akcyjna, oczywiście z nazwą LUKAS. W sierpniu 1998 roku bank zmienił nazwę z na LUKAS Bank Świętokrzyski S.A. Kredyty Lukas Banku były udzielane za pośrednictwem spółki akcyjnej LUKAS. W tym czasie LUKAS S.A. nawiązał już współpracę z 32 tysiącami placówkami usługowymi i handlowymi. W marcu 1999 roku powstało Centrum Telefonicznych Usług Bankowych.


W przeciągu kilku miesięcy bank otworzył 67 nowych placówek. W 2001 roku nowy inwestor dokonał zmiany nazwy z LUKAS Banku Świętokrzyskiego S.A. na LUKAS Bank Spółka Akcyjna i główna siedziba banku została przeniesiona z Kielc do Wrocławia. W 2004 roku powstała sieć Centrów Kredytowych. Obecnie bank posiada ponad 430 punktów sprzedaży oraz 500 placówek bankowych.

W Lukas Bank kredyt Rodzina na swoim stanowi jedną z ofert kredytowych w szerokiej gamie produktów finansowej Lukas Banku.

Bez posiadania wkładu własnego klienci Lukas Banku mogą sfinansować 100% wartości nieruchomości. Okres kredytowania to maksymalnie 35 lat. Minimalna kwota, o jaką można się ubiegać to 40.000 zł. Kredyt udzielany jest w polskiej walucie.

Klienci nie zapłacą prowizji w przypadku wkładu własnego w wysokości przynajmniej 10% wartości inwestycji. Wysokość marż i prowizji uzgadniania jest z doradcą. Bank oferuje również korzystny pakiet ubezpieczeń.

Marża wynosi od 2,1% jest relatywnie niska w porównaniu z innymi ofertami. W przypadku ubiegania się o kredyt na budowę domu jednorodzinnego rozliczenie następuje na podstawie kosztorysu, bez faktur.
pomoc w uzyskaniu kredytu Rodzina na swoim