kredyt na swoim


kalkulator kredytowy  mieszkania z dopłatami  doradztwo kredytowe

Gospodarczy Bank Wielkopolski
Bank GBW S.A.
Gospodarczy Bank Wielkopolski
O kredyty z dopłatami w Gospodarczym Banku Wielkopolskim można starać się od: 2007-05-01
Tagi: dopłaty GBW, kredyty mieszkaniowe GBW
 

Bank GBW S.A. w programie Rodzina na swoim

Gospodarczy Bank Wielkopolski powstał w 1990 roku z inicjatywy Banków Spółdzielczych działających w Wielkopolsce i południowo zachodniej części Polski. Głównym akcjonariuszami są banki spółdzielcze. Cały kapitał banku pochodzi z sektora finansowego.

Jest to pierwszy bank, który powstał z inicjatywy banków spółdzielczych a nie został powołany ustawowo. Głównie bank zajmuje się obsługą gospodarczą przedsięwzięć gospodarczych, w szczególności rolnictwem i przetwórstwem rolno-spożywczym. Czynnie wspiera rozwój gospodarczy środowisk lokalnych i prowadzi obsługę budżetów terenowych.


Zrzesza 157 banków spółdzielczych z 12 województw. Gospodarczy Bank Wielkopolski posiada 1300 placówek oraz klienci banku mogą korzystać z 2800 bezprowizyjnych bankomatów.

Gospodarczy Bank Wielkopolski w programie Rodzina na swoim finansuje 100% wartości nieruchomości. Oferta kredytu z dopłatami Skarbu Państwa jest jedną z tańszych ofert na rynku.

Przez pierwsze 8 lat państwo dopłaca 50% wartości odsetek. Prowizja za udzielenie kredytu wynosi 1%. Marża kształtuje się na poziomie 1,45%. Do momentu ustanowienia hipoteki, ubezpieczenie jest obowiązkowe, płatne przez klienta. Kredyt udzielany jest maksymalnie na 30 lat.

Spłata kredytu następuje w ratach malejących. GBW wymaga otworzenia obowiązkowo rachunku ROR, Kredytobiorca może otrzymać kartę kredytową. Bank dopuszcza możliwość odroczenia na sześć miesięcy spłatę rat kredytu. Można również ubiegać się o pokrycie kosztów związanych z otrzymaniem kredytu, np. prowizji lub składki ubezpieczeniowej.
pomoc w uzyskaniu kredytu Rodzina na swoim