kredyt na swoim


kalkulator kredytowy  mieszkania z dopłatami  doradztwo kredytowe

Getin Noble Bank S.A.
Getin Noble Bank
Getin Noble Bank S.A.
Po zakup mieszkania lub domu na kredyt z dopłatą można iść do Noble Banku od: 2009-07-01
Tagi: dopłaty Noble Bank, kredyty w Noble Bank
 

Getin Noble Bank w programie Rodzina na swoim

Noble Bank powstał w 2006 roku z przekształcenia Wschodniego Banku Cukrownictwa. Oddziały banku skoncentrowane są w największych miastach Polski. W sumie bank dysponuje 9 oddziałami w: Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Katowicach, we Wrocławiu i Gdańsku, trzy placówki mieszczą się w Warszawie. Jest to polski bank prywatny.

Głównymi klientami banku są ludzie zamożni. 4 stycznia 2010 roku Noble Bank połączył się z Getin Bankiem S.A. i powstał Getin Noble Bank S.A. Nadal pod nazwą Noble Bank będą obsługiwani najzamożniejsi klienci. Oddziały banku nadal będą funkcjonowały i prowadziły obsługę klienta w ramach wyodrębnionych placówek banku. Obecnie Noble Bank posiada dobrze prosperującą sieć w liczbie 510 placówek.


Getin Noble Bank S.A. notowany jest na Giełdzie Papierów Wartościowych. Jest najbardziej rozpoznawalnym bankiem obsługującym najzamożniejszych klientów.

Obecnie również Getin Noble Bank program Rodzina na swoim to podstawowy produkt wśród kredytów hipotecznych. Bank udziela kredytu w ramach Programu Rodzina na swoim i umożliwia kredytowanie 100 % wartości nieruchomości. Okres, na który udzielany jest preferencyjny kredyt z dopłatami może wynosić nawet 50 lat. Zważywszy na to, jest tylko kilka banków, które dają taką możliwość.

Kredytobiorca może również spłacić zadłużenie przed upływem ustalonego okresu, korzystając z Programu wcześniejszej spłaty. Bank wychodząc naprzeciw potrzebom klientów i sytuacji na rynku w sposób elastyczny podchodzi do stałych źródeł dochodu, akceptując również dochody zagraniczne.

Getin Bank oferuje również dla swoich klientów bezpłatną wycenę nieruchomości. Dla osób zainteresowanych uczestniczeniem w Programie Rodzina na swoim, kredyt dostępny jest od dochodu w wysokości 3000zł netto.
pomoc w uzyskaniu kredytu Rodzina na swoim