kredyt na swoim


kalkulator kredytowy  mieszkania z dopłatami  doradztwo kredytowe

Euro Bank S.A.
EuroBank
Euro Bank S.A.
W placówkach Eurobanku wnioski o kredyty z dopłatami przyjmowane są od dnia: 2009-08-25
Tagi: rodzina na swoim Eurobank
 

EuroBank w programie Rodzina na swoim

EuroBank S.A. powstał w 2003 roku w drodze przejęcia pakietu kontrolnego Banku Społem S.A., Banku Wschodniego S.A. z Białegostoku przez spółkę LOOK Finansowanie Inwestycji. EuroBank S.A. został założony przez Mariusza Łukasiewicza. Rok później właścicielem euro banku została Grupa Société Générale.


Bank dynamicznie zwiększa liczbę oddziałów jak również wprowadza kolejne produkty i usługi. EuroBank S.A. wprowadził na rynek kilka innowacyjnych produktów, nieoferowanych przez inne banki. Jako pierwszy bank w kraju wprowadził szybki kredyt w 15 minut. Był pionierem również, jeśli chodzi ofertę kredytu na dowóz lub chociażby oferował karty kredytowe od ręki.

Bank łącznie z punktami partnerskimi ma ponad 400 oddziałów. Pod tym względem jest na 10 miejscu w kraju.

Program kredytowy Rodzina na swoim w EuroBank S.A. podobnie jak w innych bankach, które podpisały umowę z BGK przeznaczony jest dla młodych małżeństw i osób samotnie wychowujących przynajmniej jedno dziecko do lat 25. Jest to oczywiście kredyt hipoteczny z przeznaczeniem na lokal mieszkalny lub dom jednorodzinny.

EuroBank S.A. umożliwia sfinansowanie inwestycji w wysokości 100%. Okres spłaty zadłużenia wynosi maksymalnie 35 lat. Wysokość marży wynosi od 2,5 %. Przez pierwsze 8 lat państwo dopłaca połowę odsetek od udzielonego kredytu.

W sytuacji niewystarczających środków do uzyskania kredytu istnieje możliwość połączenia dochodów z rodziną.

Zaletą EuroBanku S.A. jest uwzględnienie różnych źródeł stałych dochodów. Kredyt udzielany w EuroBanku jest atrakcyjnie oprocentowany i udzielany w polskiej walucie. Spłata kredytu może obywać się w ratach równych lub malejących.
pomoc w uzyskaniu kredytu Rodzina na swoim