kredyt na swoim


kalkulator kredytowy  mieszkania z dopłatami  doradztwo kredytowe

DomBank Hipoteczny
DomBank
DomBank Hipoteczny
Zaciągnięcie kredytu hipotecznego z dopłatą w DomBanku jest możliwe od dnia: 2009-04-01
Tagi: DomBank kredyt na mieszkanie, dopłaty Do
 

DomBank w programie Rodzina na swoim

DomBank Hipoteczny powstał 1 sierpnia 2004 roku. Jest niezależną instytucją finansową. Specjalizuje się w udzielaniu kredytów indywidualnym klientom, których zabezpieczeniem jest hipoteka. DomBank jest marką hipoteczną Getin Banku S.A. Należy do grupy kapitałowej Getin Holding S.A.

Dom Bank Hipoteczny specjalizuje się głównie w udzielaniu kredytów hipotecznych pod zastaw hipoteki. W DomBanku Hipotecznym można również ubiegać się o kredyty mieszkaniowe. Bank finansuje przy tym budowę nieruchomości od podstaw jak i rozbudowę lub remont już istniejącej nieruchomości. DomBank Hipoteczny jest pierwszym bankiem, który wprowadził szybki kredyt na oświadczenie. W 2004 roku DomBank Hipoteczny znalazł się w czołówce banków udzielających kredyty hipoteczne.


DomBank Hipoteczny w Rodzina na swoim zaoferował kredyty z dopłatą Skarbu Państwa już na początku 2009 roku specjalizując się tylko w kredytach hipotecznych.

Kredyt pozwala na sfinansowanie 90% wartości inwestycji. Maksymalny czas, na jaki bank udziela kredytu to 30 lat. Przez pierwsze 8 lat państwo dopłaca połowę odsetek. Prowizja za udzielenie kredytu pobierana jest do 2 %. Niestety marża kształtuje się na poziomie od 5,55% - 6,15% i jest ona najwyższa spośród wszystkich banków oferujących kredyt z dopłatą. Natomiast rozpatrzenie wniosku kredytowego jest bezpłatne.

Kredyt udzielany w polskiej walucie do 100% wartości nieruchomości, natomiast przy kredycie w euro jest do 80%. W sytuacji niewystarczającej zdolności kredytowej istnieje możliwość włączenia do kredytu rodziny. Bank honoruje wszystkie regularne źródła dochodów. DomBank Hipoteczny dopuszcza zabezpieczenie kredytu nawet na kilku nieruchomościach, także należących do osób trzecich. Niewątpliwą zaletą jest wyjątkowo liberalnie prowadzona polityka kredytowa.
pomoc w uzyskaniu kredytu Rodzina na swoim