kredyt na swoim


kalkulator kredytowy  mieszkania z dopłatami  doradztwo kredytowe

Bank Handlowy w Warszawie
Citi Handlowy
Bank Handlowy w Warszawie
Aplikacje na kredyt preferencyjny w Citi Banku Handlowym można składać od dnia: 2009-09-02
Tagi: kredyt z dopłatą rządową Citi Handlowy
 

Citi Handlowy w programie Rodzina na swoim

Bank Handlowy w Warszawie został założony w 1870 roku. Jest najstarszym bankiem komercyjnym w Polsce. Pierwszym prezesem był Józef hr. Zamoyski, Leopold Kronenberg był inicjatorem powstania Banku Handlowego.

Przed pierwszą wojną światową, jako jeden z niewielu banków prowadził obsługę finansową z Rosją i Europą Zachodnią, jako największy prywatny bank na ziemiach polskich. Po 1945 roku bank został głównym polskim korespondentem banków zagranicznych.


W 1964 roku Bank Handlowy uzyskał monopol na obsługę transakcji polskiego handlu zagranicznego. To doprowadziło do otwierania kolejnych przedstawicielstw i oddziałów za granicą m.in. w Nowym Jorku, Rzymie, Berlinie. W 1997 bank powrócił na giełdę warszawską.

W 2000 roku bank stał się częścią sieci Citigroup, co zapewnia klientom dostęp do usług finansowych w ponad 100 krajach. W marcu 2001 za zgodą Komisji Nadzoru Bankowego została przeprowadzona fuzja Citibank z Bankiem Handlowym w Warszawie. W listopadzie 2002 Bank Handlowy wprowadził nowe logo Citibank Handlowy. Statutową nazwą spółki pozostał Bank Handlowy w Warszawie S.A. Obecnie to jedna z największych instytucji finansowych w Polsce. Bank dla swoim klientom oferuje szeroką gamę produktów i usług.

W Banku Citi Handlowy Rodzina na swoim zajmuje znaczącą pozycję pośród bogatej gamy usług finansowych. Oferta przeznaczona jest dla młodych małżeństw lub osób samotnie wychowujących przynajmniej jedno dziecko do 25 roku życia.

Bank Citi Handlowy pokrywa 100 % wartości inwestycji w postaci lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego o określonych parametrach. Okres spłaty kredytu zaciągniętego przez kredytobiorcę wynosi maksymalnie do 35 lat. Połowę odsetek w wysokości 50% pokrywa państwo.

Należy zaznaczyć, że przy wpłacie minimum 10 % wkładu własnego, bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu.

Minimalna kwota kredytu, o jaką może ubiegać się kredytobiorca to 40.000 zł. Nowością pośród innych banków jest dokładne określenie minimalnych dochodów w wysokości 3000 netto i wiekU kredytobiorcy powyżej 21 lat. Dodatkowo Bank Citi Handlowy oferuje korzystny pakiet ubezpieczeń.
pomoc w uzyskaniu kredytu Rodzina na swoim