kredyt na swoim


kalkulator kredytowy  mieszkania z dopłatami  doradztwo kredytowe

Bank Zachodni WBK S.A.
BZ WBK
Bank Zachodni WBK S.A.
Preferencyjne kredyty na mieszkanie udzielane są przez Bank BZ WBK od dnia: 2009-09-21
Tagi: kredyt na mieszkanie Bank Zachodni WBK
 

BZ WBK w programie Rodzina na swoim

Bank Zachodni WBK powstał w 2001 roku w wyniku połączenia Banku Zachodniego S.A. i Wielkopolskiego Banku Kredytowego S.A. Od czerwca 2001 r. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Prezesem banku od 2007 roku jest Mateusz Morawski. Jest to bank uniwersalny. W skład grupy BZ WBK oprócz banku wchodzi: Dom Maklerski, Finanse&Leasing, Faktor, Asset Managment, Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych (TFI) i Aviva BZ WBK.


Bank Zachodni WBK S.A. jest jednym z największych banków w kraju. Oferuje swoje usługi zarówno dla osób fizycznych jak i dla firm. Jest nowoczesnym polskim bankiem, a także liderem w zakresie usług elektronicznych i poziomu zabezpieczeń.

W ubiegłym roku Bank Zachodni WBK S.A. posiadał 512 placówek oraz liczba bankomatów sięgała ponad 1032 urządzeń.

W Banku BZWBK program Rodzina na swoim zagościł dość niedawno, stąd bank ma na tle konkurencji jedno z najkrótszych doświadczeń w udzielaniu kredytów z dopłatą Skarbu Państwa. W ramach Programu Rodzina na swoim udziela kredytu maksymalnie na okres do 30 lat na sfinansowanie inwestycji. Minimalna kwota, o jaką może się ubiegać kredytobiorca to 20.000 zł.

Bank maksymalnie finansuje do 80% wartości nieruchomości, tym samym wymaga 20 % wkładu własnego. Bank Zachodni WBK S.A. za udzielenie kredytu pobiera prowizję w wysokości 4 %. Możliwa jest również karencja do 6 miesięcy w spłacie kredytu od momentu uruchomienia pierwszej transzy.

Jedną z czołowych zalet oferty banku jest niska marża – na poziomie 2%. Kredyt udzielany jest w polskiej walucie. Złożenie wniosku jest bezpłatne. Wypłata następuje jednorazowo lub w transzach, wypłacanych do 2 lat od momentu uruchomienia pierwszej z nich.
pomoc w uzyskaniu kredytu Rodzina na swoim