kredyt na swoim


kalkulator kredytowy  mieszkania z dopłatami  doradztwo kredytowe

BNP Paribas Fortis Bank Polska
BNP Paribas
BNP Paribas Fortis Bank Polska
Udzielanie kredytów z dopłatą rządową przez Fortis Bank rozpoczęło się w dniu: 2010-03-01
Tagi: kredyty BNP Paribas Fortis, dopłaty BNP
 

BNP Paribas w programie Rodzina na swoim

Grupa BNP Paribas powstała w 2000 roku z połączenia banków BNP i Paribas. Główną siedzibą banku jest Paryż. Jest to największy bank strefy euro biorąc pod uwagę kapitalizację giełdową. Bank działa na terenie 85 państw i prężnie się rozwija. Prowadzi działalność zarówno z zakresu bankowości detalicznej, inwestycyjnej, jak i korporacyjnej oraz zarządza aktywami i majątkiem.

Fortis Bank Polska jest bankiem uniwersalnym. Pod marką BNP Paribas Fortis Bank oferuje swoje produkty i usługi. Cała gama produktów finansowych przygotowana jest pod kątem zarówno klientów indywidualnych, jak i firm. Jest bankiem, który doskonale jest zorientowany zakresie finansowani działalności zarówno na rynku lokalnym jak i międzynarodowym. Oprócz Fortis Banku w Polsce działają również spółki powiązane kapitałowo z Fortis Bankiem Belgia: Fortis Private Investment Polska, Fortis Lease Polska, Fortis Investment Management.


Fortis Bank Polska bierze również udział w Programie Rodzina na swoim, oferując preferencyjny kredyt hipoteczny z dopłatami Skarbu Państwa.

Przy wkładzie własnym w wysokości 10%, Fortis Bank Polska finansuje pozostałe 90 % wartości nieruchomości. Okres kredytowania przewidziany jest maksymalnie do 40 lat.

BNP Paribas Fortis w Rodzina na swoim akceptuje dochody z różnych źródeł. Dodatkowo bank dopuszcza możliwość uwzględnienia w umowie kredytowej członków rodziny. Spłata kredytu może nastąpić w ratach równych lub malejących. Kredyt oferowany przez Fortis Bank Polska jest niskooprocentowany.

Przy założeniu konta w banku, marża promocyjna wynosi 1,99%. Bank oferuje bezpłatne ubezpieczenie nieruchomości przez 8 lat. Kredyt udzielany jest tylko w polskiej walucie. Kwota, o jaką może ubiegać się kredytobiorca nie może być niższa aniżeli 30.000 zł.
pomoc w uzyskaniu kredytu Rodzina na swoim