kredyt na swoim


kalkulator kredytowy  mieszkania z dopłatami  doradztwo kredytowe

Allianz Bank Polska S.A.
Allianz Bank
Allianz Bank Polska S.A.
Polskie Oddziały Allianz Banku udzielają dopłat do kredytów hipotecznych od: 2009-12-16
Tagi: kredyty rodzina na swoim Allianz Bank
 

Allianz Bank w programie Rodzina na swoim

Firma Allianz powstała w 1890 roku w Niemczech. Grupa Allianz funkcjonuje w naszym kraju od ponad 10 lat. Od 1997 jest liderem na runku finansowo – ubezpieczeniowym. Swoją działalność ciągle rozbudowuje dołączając poszczególne dziedziny finansowe.

1 września 2008 Allianz Bank Polska S.A. otrzymał licencję operacyjną. Bank został utworzony przez TUiR Allianz Polska S.A., które jest w całości jego właścicielem.


Centrala Allianz Bank Polska S.A. mieści się w Warszawie. Allianz Bank Polska S.A. jest bankiem detalicznym dla klientów indywidualnych.

Dodatkowo w oddziałach banku prowadzona jest również sprzedaż niektórych produktów oferowana przez Grupę Allianz. Bank oferuje pełna gamę usług dla klientów indywidualnych. Z usług banku można korzystać na terenie całego kraju w sieci oddziałów, jak również w oddziałach ubezpieczeniowych i u Agentów Allianz.

W Allianz Bank Rodzina na swoim zajmuje jedną z wiodących ofert kredytowych, która jest skierowana do małżeństw oraz osób samotnie wychowujących co najmniej jedno dziecko, którzy mogą ubiegać się o preferencyjny kredyt z dopłatą Skarbu Państwa.

Kredyt w ramach dopłat rządowych do Programu Rodzina na swoim pozwala na 102% sfinansowania wartości nieruchomości przez maksymalny okres kredytowania 50 lat. Należy podkreślić, że Allianz Bank Polska S.A. jako jeden z nielicznych banków ma tak wydłużony termin spłaty zadłużenia.

Bank dla swoich klientów oferuje szeroką gamę ubezpieczeń i co istotne bezpłatne ubezpieczenie nieruchomości przez 12 miesięcy od momentu wypłaty kredytu.

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest również możliwość skredytowania większości opłat około kredytowych oraz bardzo szybki termin uzyskania kredytu bez opłaty przygotowawczej. Nie są pobierane również dodatkowe opłaty za podwyższenia kredytu. Nie ma również konieczności przedstawiania faktur i rachunków przy budowie inwestycji systemem gospodarczym.
pomoc w uzyskaniu kredytu Rodzina na swoim