kredyt na swoim


kalkulator kredytowy  mieszkania z dopłatami  doradztwo kredytowe

Alior Bank S.A.
Alior Bank
Alior Bank S.A.
Osoby zainteresowane dopłatami rządowymi mogą starać się w Alior Banku od dnia: 2009-04-02
Tagi: kredyty hipoteczne Alior, dopłaty Alior
 

Alior Bank w programie Rodzina na swoim

18 kwietnia 2008 roku Grupa Carlo Tassara uzyskała zgodę na utworzenie banku. Alior Bank rozpoczął swoją działalność 17 listopada 2008 roku.

Centrala banku mieści się w Warszawie, w Krakowie zaplecze operacyjne i techniczne. Alior Bank jest polską spółką podległą Komisji Nadzoru Finansowego.


Od początku istnienia banku podkreśla się na każdym kroku wyższy poziom usług dla klientów, z profesjonalną kadrą, bank dodatkowo oferuje usługi, które dotychczas były niedostępne dla osób z mniej zasobnym portfelem. Alior Bank bardzo szybko się rozwija i powstają nowe placówki.

Do końca roku 2010 ma być 200 oddziałów i 400 placówek partnerskich. Alior Bank pod względem wielkości kapitałów własnych jest w pierwszej 10 największych banków w Polsce.

W Banku Alior Rodzina na swoim jest jednym z głównych pozycji w ofercie, która przyciąga nowych Klientów pod logo Aliora.

Maksymalny okres kredytowania nieruchomości w Alior Banku wynosi do 50 lat. Należy podkreślić, że jest to najdłuższy okres spośród wszystkich banków, które przystąpiły do Programu Rodzina na swoim.

Oprocentowanie kredytu wynosi 7,52%. Marża wynosi 3,30%.Prowizja za udzielenie kredytu wynosi 0 -5%. Przy wkładzie własnym w wysokości 20%, bank dopłaca pozostałe 80 % wartości nieruchomości.

Alior Bank w porównaniu z innymi bankami ma jedną z najniższych rat na rynku. Bank oferuje dla swoich klientów takż pięcioletnie ubezpieczenie na życie. Umożliwia również swoim klientom zawieszenie spłaty kapitału do 6 miesięcy w roku, oczywiście po okresie spłat.
pomoc w uzyskaniu kredytu Rodzina na swoim