kredyt na swoim


kalkulator kredytowy  mieszkania z dopłatami  doradztwo kredytowe

Deutsche Bank
Deutsche Bank
Deutsche Bank
O kredyty mieszkaniowe z dopłatą w Deutsche Bank można starać się od dnia: 2010-10-25
Tagi: deutsche bank rodzina na swoim
 

Deutsche Bank w programie Rodzina na swoim

Deutsche Bank PBC należy do Grupy Deutsche Bank. Jest to jedna z największych instytucji finansowych na świecie. W swojej ofercie bank posiada mnóstwo produktów. Doradza on małym i średnim przedsiębiorstwom, a także klientom indywidualnym w zakresie różnego rodzaju rozwiązań finansowych. Oferuje swoim klientom cały wachlarz usług i produktów takich jak kredyty, konta, lokaty, linie kredytowe i wiele innych.

Deutsche Bank PBC rozpoczął swoją działalność w Polsce 1 lipca 2001 roku. Bank ów powstał na bazie Banku Współpracy Regionalnej S.A. oraz pionu bankowości prywatnej Deutsche Bank Polska S.A. Głównym akcjonariuszem banku jest Deutsche Bank Privat- und Geschaftskunden AG. Deutsche Bank PBC uruchomił w 2007 roku nową linię biznesową działającą pod marką dbkredyt. Zajmuje się ona udzielaniem szybkich kredytów gotówkowych dla klientów indywidualnych. W 2009 roku bank został uhonorowany nagrodą Superbrand Polska.

Deutsche Bank PBC postanowił poszerzyć swoją ofertę dotyczącą kredytów dla klientów indywidualnych. Mowa tutaj o kredytach mieszkaniowych. Bank postanowił przystąpić do rządowego programu wspierania rodzin w nabywaniu mieszkań i domów pod nazwą Rodzina na Swoim. Jeżeli chodzi o szczegóły oferty to warto wspomnieć o kilku ważnych jej aspektach.

Bank oferuje swoim klientom kredyt mieszkaniowy w wysokości do 100% wartości nieruchomości przy jednoczesnym ubezpieczeniu brakującego wkładu własnego. Jeżeli chodzi o wysokość prowizji za udzielenie kredytu to Deutsche Bank PBC ustalił ją w chwili przystąpienia do programu Rodzina na swoim na poziomie 2 %.

W przypadku marży jej wysokość jest taka sama jak w przypadku standardowej oferty kredytów mieszkaniowych. Istnieje możliwość jej obniżenia, jeżeli klient zdecyduje się skorzystać z innych produktów oferowanych przez bank. Spłata zaciągniętego zobowiązania może odbywać się na dwa sposoby, a mianowicie poprzez raty malejące i równe raty kapitałowo-odsetkowe. Jeżeli chodzi o ocenę zdolności kredytowej oraz zabezpieczenia to jest ona identyczna jak przy kredytach mieszkaniowych udzielanych poza programem.
pomoc w uzyskaniu kredytu Rodzina na swoim